Jump to main content

Kariéra v Saferoad

Jsme zavedená společnost, která se neustále vyvíjí a roste. Máme více než dvacetileté zkušenosti v oboru zabezpečování silniční infrastruktury. Posledních deset let jsme součástí nadnárodního norského koncernu Saferoad Group. Mezi žádané vlastnosti současných a budoucích členů společnosti patří jednoznačně spolehlivost a schopnost samostatně řešit zadané úkoly. Nabízíme práci v přátelském a férovém prostředí, které vám umožní poznávat nové lidi a místa po celé České republice. Za pracovní nasazení, týmovou spolupráci, odpovědnost a spolehlivost nabízíme nadstandardní platové ohodnocení a další benefity.

Aktuálně hledáme do týmu 


Technik montáže svodidel 


Řidič C + E

Nabízíme nejen finanční benefity, ale i zkušenosti, stabilitu a profesní růst 

  • Jsme součástí nadnárodního norského koncernu Saferoad Group – díky tomu jsme u zdroje vývoje a zavádění nových produktů a technologie v oboru. Tyto jedinečné novinky pak prosazujeme i na českém trhu.
  • Realizujeme zakázky různého rozsahu – zkušenosti lze u nás sbírat jak na zakázkách menšího rozsahu, tak na projektech v řádech milionů korun. Práce je u nás proto velmi pestrá.
  • Podporujeme nové nápady a aktivní přístup – přestože jsme součástí nadnárodní firmy, firemní prostředí zdaleka nepřipomíná korporátní prostředí. Komunikace u nás je rychlejší, flexibilnější a lidská.
  • Hlásíme se ke hnutí Vize nula – nejsme jen prodejci prvků pasivní bezpečnosti, ale aktivně propagujeme nové technologické bezpečnostní prvky, které prokazatelně zvyšují bezpečnost účastníků provozu. Vize nula je celosvětové hnutí, které si klade za cíl nulový počet zabitých a vážně zraněných obětí dopravních nehod a my jsme jeho součástí. 
  • Záleží nám na tom, abychom byli kolegiálně na „jedné vlně“ – důležitá je pro nás komunikace, etika a poctivý přístup. Vzájemně se podporujeme a pomáháme.
  • Poskytujeme pružnou pracovní dobu – uvědomujeme si, že být určitým způsobem flexibilní i během pracovní doby je důležité.
  • Nabízíme možnost ovlivnit svůj výdělek – stejně jako se společně podílíme na profesně kvalitativním rozvoji firmy, tak se společně podílíme i na zisku firmy. Je tak společným zájmem se vzájemně podporovat a pracovat jako tým.